Здравствуйте, сегодня 21.04.2017.   Новости | Товары | О нас | Где купить? | Прайсы | Обратная связь | Полезные ссылки | Партнеры |

Главная
Спутниковое и эфирное ТВ
DVB-S2-компьютерная карта
Кабельное ТВ
Для АВТО
Аудиодомофоны
Видеодомофоны
Видеонаблюдение и СКУД
Замки
Блоки питания
Все для монтажа кондиционеров
ИНТЕРНЕТ ВИТРИНА НАШИХ ТОВАРОВ
Журналы
Сервисный центр
Оформление заявки
ICQ: 618479498
________________________




Вы находитесь тут: Главная » Для Вашего автомобиля

Увага!!!!!! Корисна інформація

Як правильно оформити запис відеореєстратора як доказ у випадку аварії

Співробітники Державтоінспекції мають строгі правила щодо вилучення доказів. Тому заявити про наявність відеозапису слід відразупри оформленні аварії. В іншому випадку навіть наявність дати і координат не допоможуть довести справжність відеозапису.

При оформленні аварії зверніть увагу інспектора на те, щоб у протоколах була вказана марка реєстратора, спосіб його кріплення і розташування відеокамер. Для того, щоб запис міг виступити доказом, в ньому обов'язково повинні бути присутніми: дата, час і координати події, повідомляє auto-portal.

Також важливо, щоб дата та час, зафіксовані пристроєм, збігалися з реальними. Після включення реєстратора не забувайте перевіряти, чи не збилися налаштування дати і часу, чи не переповнена карта пам'яті.

Зберігач інформації (карта пам'яті) повинен бути переданий інспектору. Це бажано робити при свідках. Інспектор повинен запечатати карту пам'яті в спеціальний конверт, написавши на ньому дату і час вилучення доказу, а також його характеристики.

Якщо співробітник автоінспекції відмовляється фіксувати наявність відеозапису, вкажіть відомості про реєстратора та факт наявності запису в письмовому поясненні учасника/свідка аварії. Також повідомте про відмову інспектора долучити відеозапис до справи і незгоду з його діями в протоколі, з яким вам запропонують ознайомитися перед його підписанням.

Якщо ви не впевнені в неупередженості інспектора, побоюючись, що він зітре дані або пошкодить флешку, постарайтеся до передачі її співробітникам ДАІ зробити копію відеозапису. При відсутності можливостей залиште карту пам'яті у себе, вказавши в документах інформацію про запис і пристрій, з якого вона була отримана.

Якщо запис долучений до справи, йому треба буде пройти експертизу, яка буде призначена незалежно від того, у кого зберігається запис.

Експерти заявляють, що будь-яка відеозапис може бути підроблений настільки майстерно, що навіть фахівці не зуміють розгледіти підробку. Але на створення такої підробки потрібно досить багато часу. Тому чим довше запис зберігається у вас на руках, тим більше шансів, що експерти можуть засумніватися в достовірності запису.

З цієї причини відразу після того, як ви знімете копію запису, відправте оригінал або копію відео рекомендованим листом за місцем розгляду справи. Або ж орендуйте банківську комірку і помістіть туди карту пам'яті з відеодоказом. Це буде свідчити про те, що ви не мали можливості підкоригувати відео на вашу користь.

У разі дотримання цих рекомендацій, відеозапис буде мати юридичну силу і стане вагомим доказом вашої правоти, не дозволяючи довільно змінювати покази іншим учасникам події і співробітникам ДАІ.

Матеріал 20minut.ua

"Камера заднего вида"

"Видеорегистратор"

"Парктроник"

"Монитор"

Developed by
Объединение "Скай Мастер"
Украина, г.Винница, тел/факс +38(0432)65-89-00, 53-11-77
E-Mail:
Rambler's Top100